Her Zaman Umut vardır
Ümitsizlik, yol verme ki kalbine girsin.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Haftanın Konuğu Naz
twk ederim can:*
En büyük takıntın nedir?--her seyin duzenli ve temiz oLmasini isterim
. devamlı kullandığım yerler son derece düzenli olmalı ve her hangi bir şey ile meşgul olacağım ortam da düzenli olmalı.
Benzetildiğin biri var mı?--Babama(:
İzlemekten keyif aldığın tv programları?---Tvi proqramlari izlemiyorum(:
En beğendiğin film ve aktör?--Evim Sensin---Sadece SeN
BiR aCayiBiM bu ArALaR,
Bende Bilmiyorum Ne istediğimi...
Bildiğim Tek Şey var
《《ÇoK ÖZLEDİM ÇOCUKLUK GÜNLERİMİ》》
~ Aşık mısın ? Kime ?

~ Asla yapmam! Dediğin herhangi birşey var mı , varsa nedir ki ?

~ Uğurun yada şansım dediğin bir materyalin var mı , varsa nedir

Teşekkürler şimdiden cevaplar için , mersi
Ara
~Aşık mısın ? Kime ?---hayır hic aşık olmadim.
~ Asla yapmam! Dediğin herhangi birşey var mı , varsa nedir ki ?---Asla yapamayacagim sey Aşık olmak ..hic bi zaman aşık olmak istemem.Nedeni? çok haksizlik gordum..

~ Uğurun yada şansım dediğin bir materyalin var mı , varsa nedir?-- hayir yok oyle bi şey inanmamda (: bir tek Allah yeter şans ve ugur vermeye (:

gec cvp verdim k.b simdi gordum :*
BiR aCayiBiM bu ArALaR,
Bildiğim Tek Şey var
Naz [font][font][font][font]vermiş olduğu samimi cevaplar için teşekkür ederiz.[/font][/font][/font][/font]
(18-02-2017, Saat: 17:12)Ayza Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Naz [font][font][font][font]vermiş olduğu samimi cevaplar için teşekkür ederiz.[/font][/font][/font][/font]
ben twk ederim canimm:*
(oldugum gibiyim ben samimeytsizliyi sevmem)

twk ederim var olun(:

En favori sosyal paylaşım sitesi hangisi? --ilk tanidigim paylasim sitesi ...Sobetdr.Forum...ve cok sevdiyim site burasi

Kapalı havaları sever misin? --Hayir hic sevmem guneşli hava olsun

Eğer ihtiyacından daha fazla paran olsaydı bu parayı dağıtır mıydın? --evet dagitirim kimlerese yardim etmeyi seviyorum ve Rabbimin verdiyi guc sayesinde ederim.

Ne kadar hızlı uykuya dalarsın? --en cabuk 1-2sate(:

Edepsiz insanlar sizi üzer mi? --Üzerler evet ama Allaha sığınirim üzuntumu gidermek için

Gözlük kullanıyor musun? --hayir hiç kullanmadim

Tanıdığın en mutlu insan kim? --Halam gibi cokk sevdiyim bi kadin♡

-Sanaldaki duygusal ilişkilere bakış açın nedir? --bende duyqulanirim(

Hiç otelde kaldınız mı? --hayir hic bir zaman

Erkek arkadaşınızın düşük bel pantolon giymesi sizin için fark eder mi? --hic dusunmedim (erkek arkadasim olmasinida istemem)

Forumdaki günlük kısmını takip ediyor musun ? En çok kimin yazılarını takip ediyorsun ediyorsanda.. *
--zamanim oldukca en cok paylasim yapiyorum ama arkadaslarin paylasimlarinida takib ediyorum hepsini
Tanışma amaçlı mesajlar alıyor musunuz? --evet cok aldim ama kabul etdiyim olmadi...

Bir kadın aldatıldığını bildiği halde neden erkekten ayrılmaz? --sevdiyi icin .....sevgi olmasada sebepleri oldugu için

Erkeklere düşman olan kadınlardan mısınız? --kimseye düsman olmam Allahin yaratdigi tum kullarini severim (-ama msjlara cvp vermediyim kisiler bana erkek dusmanisin diyolarSmile

Neyi özlüyorsun?--ozlediyim ne olan yok ama kimi ozluyosun olsaydi Amcami derdim ;(

Arkadaşlarınla en çok nasıl iletişime geçersin?
--telde konuşarak (dısarda hic zaman gecirmem)
Bu gece için planın nedir? --Annemin dogum gunu yani kutlama var (:

Kitapları mı yoksa filmleri mi tercih edersin? --filim oda cok sevmem

Günde kaç kez ellerini yıkarsın? --hergun abdest alirim ..ondan sonrasini hic saymadim ama cok olur(:

Kötü alışkanlıkların nelerdir? --sinirlendiyim zaman ayaklarimi esdirmekSmile

En sevdiğin balık? -turkce adini bilmiyorum Smile(-Sazan-)

Oje sürmeyi sever misin? --evet cok severim (:

Nazara geldin mi? bu konu hakkında ilginç bir olay başına geldimi anlatır mısın?
--hic o konu hakkinda dusunmedim Nazar diye bi seye inanmiyorum aslinda (:
Anne olmak istiyor musun? --Anne olmak guzel bi duygu Rabbim her kese nasip etsin

En çok şükrettiğiniz şey nedir? --benim en kotu animda bana destek olan ailemin olmasi Babamin annemin kardeslerimin onlar icin cok sukur ederim

---cevaplarimda tam samimi idim ama sinavda bile bu kadar heyecanlanmamisdim cok soru vardiSmile...
şarki olarak ...--NAZENİN DOSTLAR MENİ UNUTMAYIN
ilk aklima gelen sarki bu oldu Wink
BiR aCayiBiM bu ArALaR,
Bildiğim Tek Şey var

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Haftanın Konuğu Kuralları Aden 0 114 08-02-2017, Saat: 22:34
Son Yorum: Aden

• Konuyu Yazdır
  • Konuyu Takip Et