Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Haftanın Konuğu Naz
twk ederim can:*
En büyük takıntın nedir?--Haksizlik
Benzetildiğin biri var mı?--Babama(:
İzlemekten keyif aldığın tv programları?---Tvi proqramlari izlemiyorum(:
En beğendiğin film ve aktör?--Evim Sensin---Sadece SeN
~ Aşık mısın ? Kime ?

~ Asla yapmam! Dediğin herhangi birşey var mı , varsa nedir ki ?

~ Uğurun yada şansım dediğin bir materyalin var mı , varsa nedir

Teşekkürler şimdiden cevaplar için , mersi
Ara
~Aşık mısın ? Kime ?---hayır hic aşık olmadim.
~ Asla yapmam! Dediğin herhangi birşey var mı , varsa nedir ki ?---Asla yapamayacagim sey Aşık olmak ..hic bi zaman aşık olmak istemem.Nedeni? çok haksizlik gordum..

~ Uğurun yada şansım dediğin bir materyalin var mı , varsa nedir?-- hayir yok oyle bi şey inanmamda (: bir tek Allah yeter şans ve ugur vermeye (:

gec cvp verdim k.b simdi gordum :*
Naz [font][font][font][font]vermiş olduğu samimi cevaplar için teşekkür ederiz.[/font][/font][/font][/font]
Ara
(18-02-2017, Saat: 17:12)Ayza Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Naz [font][font][font][font]vermiş olduğu samimi cevaplar için teşekkür ederiz.[/font][/font][/font][/font]
ben twk ederim canimm:*
(oldugum gibiyim ben samimeytsizliyi sevmem)

twk ederim var olun(:

En favori sosyal paylaşım sitesi hangisi? --ilk tanidigim paylasim sitesi ...Sobetdr.Forum...ve cok sevdiyim site burasi

Kapalı havaları sever misin? --Hayir hic sevmem guneşli hava olsun

Eğer ihtiyacından daha fazla paran olsaydı bu parayı dağıtır mıydın? --evet dagitirim kimlerese yardim etmeyi seviyorum ve Rabbimin verdiyi guc sayesinde ederim.

Ne kadar hızlı uykuya dalarsın? --en cabuk 1-2sate(:

Edepsiz insanlar sizi üzer mi? --Üzerler evet ama Allaha sığınirim üzuntumu gidermek için

Gözlük kullanıyor musun? --hayir hiç kullanmadim

Tanıdığın en mutlu insan kim? --Halam gibi cokk sevdiyim bi kadin♡

-Sanaldaki duygusal ilişkilere bakış açın nedir? --bende duyqulanirim(

Hiç otelde kaldınız mı? --hayir hic bir zaman

Erkek arkadaşınızın düşük bel pantolon giymesi sizin için fark eder mi? --hic dusunmedim (erkek arkadasim olmasinida istemem)

Forumdaki günlük kısmını takip ediyor musun ? En çok kimin yazılarını takip ediyorsun ediyorsanda.. *
--zamanim oldukca en cok paylasim yapiyorum ama arkadaslarin paylasimlarinida takib ediyorum hepsini
Tanışma amaçlı mesajlar alıyor musunuz? --evet cok aldim ama kabul etdiyim olmadi...

Bir kadın aldatıldığını bildiği halde neden erkekten ayrılmaz? --sevdiyi icin .....sevgi olmasada sebepleri oldugu için

Erkeklere düşman olan kadınlardan mısınız? --kimseye düsman olmam Allahin yaratdigi tum kullarini severim (-ama msjlara cvp vermediyim kisiler bana erkek dusmanisin diyolarSmile

Neyi özlüyorsun?--ozlediyim ne olan yok ama kimi ozluyosun olsaydi Amcami derdim ;(

Arkadaşlarınla en çok nasıl iletişime geçersin?
--telde konuşarak (dısarda hic zaman gecirmem)
Bu gece için planın nedir? --Annemin dogum gunu yani kutlama var (:

Kitapları mı yoksa filmleri mi tercih edersin? --filim oda cok sevmem

Günde kaç kez ellerini yıkarsın? --hergun abdest alirim ..ondan sonrasini hic saymadim ama cok olur(:

Kötü alışkanlıkların nelerdir? --sinirlendiyim zaman ayaklarimi esdirmekSmile

En sevdiğin balık? -turkce adini bilmiyorum Smile(-Sazan-)

Oje sürmeyi sever misin? --evet cok severim (:

Nazara geldin mi? bu konu hakkında ilginç bir olay başına geldimi anlatır mısın?
--hic o konu hakkinda dusunmedim Nazar diye bi seye inanmiyorum aslinda (:
Anne olmak istiyor musun? --Anne olmak guzel bi duygu Rabbim her kese nasip etsin

En çok şükrettiğiniz şey nedir? --benim en kotu animda bana destek olan ailemin olmasi Babamin annemin kardeslerimin onlar icin cok sukur ederim

---cevaplarimda tam samimi idim ama sinavda bile bu kadar heyecanlanmamisdim cok soru vardiSmile...
şarki olarak ...--NAZENİN DOSTLAR MENİ UNUTMAYIN
ilk aklima gelen sarki bu oldu Wink

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Haftanın Konuğu Kuralları Aden 0 44 08-02-2017, Saat: 22:34
Son Yorum: Aden

• Konuyu Yazdır
  • Konuyu Takip Et
  • Hızlı Menü: